Msza św. w intencji zbąszyneckich Seniorów

13
paź

13.10.2022 r. Seniorzy z naszej parafii, na zakończenie ich kolejnego Święta, przybyli o godz. 18:30 do naszej parafialnej świątyni, aby podziękować Panu Bogu za wszystko, co otrzymali, poprosić o zdrowie i dalszą opiekę dla siebie i wszystkich, którzy troszczą się o nich.

Mszy św. przewodniczył Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak w koncelebrze z Wikariuszem ks. Sławomirem Szocikiem.

Ks. Proboszcz wygłosił homilię nawiązując do wielkiego znaczenia, jakie odgrywają Seniorzy, ze swoim doświadczeniem wśród rodzin a także o ich wielkim zaangażowaniu w życiu parafii i naszego środowiska. Podkreślił ogromną rolę, szczególnie w życiu osób starszych, niesienia pomocy, rozmowy i bycia z drugim człowiekiem.

Seniorzy uświetnili Eucharystię poprzez Jej animację. Lekcję czytał Władysław Kozak, a modlitwę powszechną zanosiły Zofia Dzieciątkowska i Urszula Przybylska.

Lekcję czyta Władysław Kozak
Modlitwę powszechną czyta Zofia Dzieciątkowska
Modlitwę powszechną czyta Urszula Przybylska

Na zakończenie ks. Proboszcz podziękował wszystkim Seniorom za udział we Mszy św. w ich intencji oraz życzył obfitych łask Bożych na dalsze życie i opieki Matki Bożej oraz udzielił zgromadzonym kapłańskiego błogosławieństwa.

FOTO GALERIA Z MSZY ŚWIĘTEJ:

FOTO: JAN MIKUŁA