Wspomnienie Świętego Ojca Pio

23
wrz

23.09.2020 r. wierni uczestniczyli we Mszy św. w wspomnienie św. Ojca Pio, która poprzedzona była codzienną nowenną do św. Ojca Pio. Mszę św. sprawował Wikariusz ks. Dawid Klepusewicz w koncelebrze naszego parfianina ks. Józefa Białasika, który na co dzień posługuje jako misjonarz w Boliwii.Galeria zdjęć:23.09.2020 Wspomnienie Św. Ojca Pio

zobacz
więcej
zdjęć

Ks. Dawid wygłosił holilię, w której zwrócił uwagę, że święci są odblaskiem wielkiej miłości Bożej oraz na świętość Ojca Pio.
Życie Ojca Pio toczyło się w trzech sferach. Życie ze stygmatami, którymi został obdarzony na 50 lat życia aż do Jego śmierci. Wiele godził posługiwał w konfesjonale tłumom wiernych. Msza św., którą sprawował trwała nieraz 3 godziny, a ludzie trwali na modlitwie.

Na zakończenie Mszy św. odśpiewano Litanię do św. Ojca Pio, a następnie ks. Dawid dokonał indywidualnego błogosławieństwa wiernych Relikwiami św. Ojca Pio, które znajdują się na stałe w naszej świątyni parafialnej.

Organista Rafał Rzeszuto muzycznie uświetnił Mszę św., Adam Frąckowiak czytał lekcję, a Jerzy Ganecki zanosił modlitwę wiernych.

Galeria zdjęć:23.09.2020 Wspomnienie Św. Ojca Pio

zobacz
więcej
zdjęć

Foto: Jerzy Ganecki

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.