Poświęcenie tornistrów uczniów klas I

06
wrz

06.09.2020r. na niedzielną Mszę św. o godz. 9:30 przybyły dzieci z tornistami, ich rodzice i pani katechetka Krystyna Antczak. Mszę św. celebrował Wikariusz ks. Dawid Klepusewicz, który wygłosił do zgromadzonych na Mszy św. homilię.

Na zakończenie Mszy św. ks. Dawid dokonał poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych uczniom klas I szkoły podstawowej, którzy rozpoczęli naukę w roku szkolnym 2020/2021.
Pierwszaki zgromadziły się przed ołtarzem, a ks. Dawid po odmówieniu modlitwy pokropił ‌święconą wodą przyniesione przybory życząc uczniom pomyślnego rozpoczęcia nowego etapu w ich życiu i macierzyńskiej opieki Matki Bożej.

Foto: Dorian Góral

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.