Koncert kolęd i pastorałek Scholi Parafialnej

19
sty

„W niedzielę 19. stycznia 2020 r. o godz. 15.30 w naszym kościele parafialnym już po raz piąty odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Parafialnej Scholi Dziecięcej i Młodzieżowej. Koncert prowadziły: Magdalena Kaczmarek oraz Martyna Wencka. W trakcie koncertu wyśpiewano najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

LINK  DO FOTOGALERII  Z KONCERTU 

Wideo z koncertu kolęd i pastorałek:

Trzeba zaznaczyć, że przygotowania do koncertu trwały przez długie tygodnie, odbyło się wiele
prób. Okazało się, że wszyscy artyści spisali się na medal. Koncert stał się wielkim wydarzeniem dla dzieci, młodzieży, ich rodzin i parafian.

Schola przed koncertem kolęd i pastorałek

Licznie zgromadzona publiczność nie kryła radości i wzruszenia, słuchając wykonawców. Podczas koncertu nasi kapłani przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na rozwój scholi.  Zebraliśmy 1343 zł.

Na koniec ks. Dariusz Wołczecki, duchowy opiekun naszej scholi, podziękował wykonawcom za piękne głosy oraz parafianom za udział w koncercie, udzielił też  błogosławieństwa wszystkim wiernym.

Słowa podziękowania kierujemy w stronę Rodziców, na których zawsze możemy liczyć, jesteśmy bardzo wdzięczni przybyłym gościom za obecność i wsparcie, za ciepłe przyjęcie. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi kan. Jerzemu Kordiakowi za możliwość wykonania koncertu oraz księżom Dariuszowi Wołczeckiemu i Jakubowi Świątkowi. Koncert przygotowywały animatorki scholi: Adrianna Wachowska, Agnieszka Chwałkowska  i opiekun duchowy scholi ks. Dariusz Wołczecki.  BÓG ZAPŁAĆ!”   tekst: Agnieszka ChwałkowskaPamiątkowe zdjęcie wykonawców koncertu scholi z kapłanami

LINK  DO FOTOGALERII  Z KONCERTU 

FOTO:  Jan Mikuła