Śniadanie wielkanocne w Dziennym Domu „Senior-Wigor”

12
kwi

Relacja ze spotkania Zofii Dzieciątkowskiej:

12.04.2022r. o godzinie 10:00 odbyło się w Domu Senior-Wigor w Zbąszynku śniadanie wielkanocne. Na to spotkanie zostali zaproszeni: burmistrz Wiesław Czyczerski, Proboszcz naszej parafii ks. Jerzy Kordiak, Proboszcz parafii w Kosieczynie ks. Andrzej Drutel, przewodniczący Rady Miejskiej w Zbąszynku Jan Mazur. Wszystkich powitała kierownik OPS-u pani Katarzyna Rucioch, a następnie pan burmistrz oraz ks. Jerzy. Uczestniczki Domu Senior Wigor, przedstawiły scenki na temat świąt Wielkanocnych. Śniadanie rozpoczęto modlitwą wygłoszoną przez ks. Jerzego. Spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze, po 2 letniej przerwie spowodowane pandemią koronawirusa. Śpiewaliśmy pieśni z udziałem ks. Andrzeja. Było bardzo miło!”

FOTO GALERIA ZE SPOTKANIA:

FOTO: Adrianna Niemiec