Czuwanie modlitewne na rozpoczęcie Nowego 2022 Roku

01
sty

31.12.2021 r. przed północą o godz. 23:00 rozpoczęło się czuwanie modlitewne na rozpoczęcie Nowego 2022 Roku.

Tradycyjnie od kilku lat czuwanie rozpoczęto modlitwą różańcową, którą prowadziła Wspólnota Królowej Pokoju. Następnie o godz. 23:30 parafianie adorowali Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a adorację prowadził ks. Proboszcz Jerzy Kordiak.

O godz. 24:00 rozpoczęła się uroczysta Msza św. w intencji parafii na rozpoczęcie Nowego 2022 Roku. Eucharystii przewodniczył Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak, który do zgromadzonych parafian wygłosił homilię.

Homilię wygłasza ks. Proboszcz Jerzy Kordiak

Członkowie Wspólnoty Królowej Pokoju animowali Eucharystię. Lekcje czytałyAlicja Łukaszewska i Teresa Szulczewska, a modlitwę powszechną zanosił Jerzy Ganecki.

FOTO: Jerzy Ganecki