Diecezjalna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

11
kwi

11.04.2021 r. w Święto Bożego Miłosierdzia maturzyści Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej mogli, dzięki przekazowi internetowemu Jasnej Góry, uczestniczyć w 43 (najstarszej w Polsce) lubuskiej pielgrzymce maturzystów do Matki Bożej Częstochowskiej. Z uwagi na pandemię koronawirusa w tegorocznej pielgrzymce na Jasną Górę wzięła udział skromna delegacja maturzystów z naszej diecezji.

Mszy św. o godz. 11:00 przewodniczył nasz biskup diecezjalny ks. Tadeusz Lityński, który również wygłosił słowo do młodych.

Młodzież lubuska włączyła się w oprawę Mszy św. poprzez czytanie lekcji, śpiew psalmu i zanoszenie modlitwy wiernych.

„WYJDŹCIE MU NA SPOTKANIE” to tegoroczne hasło Pielgrzymki maturzystów naszej diecezji na Jasną Górę.

Foto: z transmisji internetowej Jasna Góra


FOTOGALERIA ZE MSZY ŚW. W KAPLICY NA JASNEJ GÓRZE