Nowa strona internetowa parafii

19
lis

19.11.2020 r. rozpoczęła swą działalność nowa strona internetowa parafii, w której został zmienieniony całkowicie szablon. Obecna strona dostosowana jest do aktualnych wymogów informatycznych, a Word Press do edycjii stron jest dostosowany do najnowszych aktualizacji. Twórcą strony jest informatyk Paweł Skrzyszewski, który jest technicznym administratorem strony naszej parafii. Aktaualizację strony prowadzi Jerzy Ganecki i Daniel Hoffmann.

Pierwszą stronę internetową naszej parafii założono w grudniu 2008 roku. Twórcami strony byli: Maciej Jundziłł i Jerzy Ganecki. Niestety w 2013 roku strona została zawirusowana i należało utworzyć nową stronę od podstaw.

pierwsza strona internetowa parfii od grudnia 2008r.

Twórcą nowej strony w 2013 roku był Daniel Stasiński, który również był administratorem technicznym. Po jego rezygnacji obowiązki te podjął Edwin Pracuk, a obecnie, od kwietnia 2020 roku, adminstratorem technicznym jest Paweł Skrzyszewski. Aktualizację i edycję strony prowadzili Jerzy Ganecki i Daniel Hoffmann. Poprzednia strona internetowa znajduje się w zakładce Archiwum na nowej stronie