Modlitwa Wspólnoty Przyjaciół Paradyża o powołania

04
cze

Z powodu zniesienia od marca 2020 niektórych ograniczeń wynikacjących z trwającej nadal pandemii koronawirusa i niemożliwości adoracji Pana Jezusa w świątyni, 04.06.2020 w pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17:30 do nabożeństwa czerwcowego wierni i Wspólnota Przyjaciół Paradyża ponownie mogła wspólnie modlić się o powołania do naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

Jak co miesiąc w pierwszy czwartek miesiąca Wspólnota Przyjaciół Paradyża wystawiła w prezbiterium świątyni obraz Matki Bożej Paradyskiej udekorawny kwiatami.

Mszy św. przewodniczył Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak, a w koncelebrze opiekun duchowy Wspólnoty Przyjaciół Paradyża Wikariusz ks. Jakub Świątek. Podczas Mszy św. modlono się o nowe powołania do Służby Bożej, za parafialną Wspólnotę Przyjaciół Paradyża w trwaniu na gorliwej, codziennej modlitwie o powołania młodych mężczyzn do naszego Seminarium.

Przedstawiciele Wspólnoty animowali Eucharystię – lekcję czytała Elżbieta Kwiatek, a modlitwę powszechną zanosiła Czesława Kowalska.

Foto: Jerzy Ganecki

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.