III etap rozbudowy Pomnika Chrystusa Odkupiciela

11
paź

Od 12-16 października realizowany jest III końcowy etap rozbudowy Pomnika Chrystusa Odkupiciela.

Firma Kamieniarska Witolda Woźniaka zabudowuje boniówką z piaskowca filary boczne, wklei tablice granitowe, godło Polski, misy z piaskowca, płyty granitowe okalajcie pomnik i wymieni zniszczone płyty granitowe na kostkę ciętą granitową. Wykona także prace naprawcze przy znaku milenijnym. Liczymy na ostatnie wpłaty.

16 października br. o godz. 11:00 przy Pomniku odbędzie się otwarte, formalne spotkanie Komitetu Organizacyjnego „Pokolenia – Pokoleniom” w celu wmurowania aktu erekcyjnego i innych dokumentów związanych z rozbudową Pomnika.

Foto i tekst: Krzysztof Krzywak

Leave a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.