„Czuwanie ze Świętymi”

31
paź

31.10.2022 r. w Wigilę Uroczystości Wszystkich Świętych w naszej świątyni parafialnej o godz. 17:00 rozpoczęło się „Czuwanie ze Świętymi”, w którym udział wzięli kandydaci na ministrantów, dzieci z rodzicami, a także młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Dzieci przybyły przebrane w stroje wybranych przez siebie Świętych m.in. Najświętszej Maryi Panny, św. Józefa, Anioła, Św. Urszuli Ledóchowskiej, Św. Filomeny, Św. Matki Teresy z Kalkuty, św. Łucji, św. Róży, św. Mikołaja, św. Karoliny Kózkówny a św. Cecylią (patronkę muzyki) reprezentowała p. Małgorzata Kaczmarek – animatorka scholi dziecięcej.

Czuwanie przygotował i prowadził Wikariusz ks. Sławomir Szocik. W programie czuwania było poznanie relikwii świętych, które mamy w naszej parafii, konkurs o świętych, adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami i dziesiątką różańca. Na zakończenie czuwania jego uczestnicy losowali karteczkę z imieniem Świętego, Patrona na cały rok.

Spotkanie uświetniła reaktywowana schola dziecięca pod kierunkiem Małgorzaty Kaczmarek.

FOTO GALERIA Z CZUWANIA:

Foto: ks. Sławomir Szocik i Joanna Wróblewska