41 Piesza Pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna

11
wrz

„Dnia 11.09.2021r. odbyła się kolejna, 41 Piesza Pielgrzymka ze Świebodzina do Rokitna, pod hasłem ” Wszystko postawiłem na Maryję”.
O 6.00 rano pobłogosławił nas proboszcz parafii pw. Św. Michała Archanioła, ks. Zbigniew Nosal, skąd wyruszyliśmy na nasz pielgrzymi szlak. To był dzień takich jednodniowych rekolekcji w drodze, gdzie z modlitwą i śpiewem na ustach zmierzaliśmy do Matki Cierpliwe Słuchającej. Pomimo przemierzonych ponad 45 km, zmęczenia i bólu szczęśliwi dotarliśmy do upragnionego celu, gdzie przywitał i pobłogosławił nas tamtejszy kustosz wraz ze świebodzińskim proboszczem. O godz. 19.00 uczestniczyliśmy we mszy świętej w Rokitniańskim Sanktuarium, gdzie przed obrazem Matki Cierpliwie Słuchającej mogliśmy złożyć nasze intencje.
To był dobry i piękny dzień, gdzie w skupieniu, modlitwie i u boku bliźniego mogliśmy chwalić Boga.”
(tekst i foto uczestniczka pielgrzymki Mariola Szukalska)

FOTO GALERIA Z PIELGRZYMKI :