Pożegnanie Wikariusza ks. Dawida Klepusewicza

23
sie

23.08.2021 r. podczas wieczornej Mszy św. wierni naszej parafii dziękowali Panu Bogu za roczną posługę naszego Wikariusza ks. Dawida Klepusewicza, który w asyście Proboszcza ks. kan. Jerzego Kordiaka celebrował Eucharystię. Wygłosił również homilię w nawiązaniu do Ewangelii.

Mszę św. uświetniły śpiewy scholi młodzieżowej i organisty p. Zbigniewa.

Czytanie lekcji – Alicja Łukaszewska

Modlitwę wiernych zanosiły Renata Jundziłł i Elżbieta Kwiatek

Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele grup parafialnych, p. kościelna z Chlastawy i ministranci dziękowali ks. Dawidowi za Jego posługę i życzyli wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej na dalszą drogę kapłańska i posługę w nowej parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie.

Ks. Dawid również podziękował ks. Proboszczowi za pomoc i okazane serce oraz grupom parafialnym za współpracę.

FOTO GALERIA Z POŻEGNANIA KS. DAWIDA

FOTO: Jerzy Ganecki