• To wydarzenie minęło.

Drodzy Parafianie, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia i błogosławieństwo kapłańskie od naszych duszpasterzy ks. kan. proboszcza Jerzego Kordiaka i ks. wikariusza Dawida Klepusewicza.

W dniach 1-3 kwietnia w naszej parafii w miejscami ograniczonej formule liturgicznej sprawowaliśmy Święte Triduum Paschalne. Nie było w tym roku święcenia pokarmów w świątyni, adoracji grup parafialnych, czy obrzędu obmycia nóg. Mimo to cieszyliśmy się, starając się zachować zasady bezpieczeństwa, że mogliśmy lepiej niż rok temu – to jest: we wspólnocie – wspólnie celebrować ten święty okres.

Strona Pogłębiarka zawiera pomocne medytacje – na przykład tę z Niedzieli Wielkanocnej

Ale to nie wszystko! Powstała aplikacja, która służy właśnie do medytowania! Zachęcamy do zapoznania się z nią na poglebiarka.pl lub na Google Play/ App Store. Pomoże głębiej i prawdziwiej przeżyć misterium zmartwychwstania.

Na stronie niezbednik.niedziela.pl zawsze aktualne czytania z dnia i komentarze do nich.

Z kolei Tomasz Samołyk, katolicki YouTuber i twórca zaprosił do rozmowy eksperta ds. Całunu Turyńskiego. Ciekawa porcja wiedzy o tym fakcie.

Więcej o Całunie na calun.info.

Start:
4 kwietnia @ 08:00