Imieniny Proboszcza ks. Jerzego Kordiaka

kw.

23.04.2022 r. odbyła się uroczysta Msza święta. Główny celebrans Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak modlił się w intencji parafian, a Wikariusz ks. Sławomir Szocik modlił w intencji ks. Proboszcza z okazji Jego Imienin.

Po złożeniu życzeń przez ks. Sławomira, życzenia składały dzieci – Amelka, Julka i Marysia Czerkawskie, a następnie delegacje grup parafialnych, parafianie z Chlastawy, ministranci i kościelni.

Oprawę liturgiczną przygotowali:

– czytanie lekcji: Elżbieta Kwiatek i lektor Daniel Hoffmann,

– psalm: Barbara Zaremba,
– modlitwę powszechną: Alicja Łukaszewska i Jan Greczycho.

Muzycznie Mszę św. uświetnili: schola młodzieżowa i organista Rafał Rzeszuto.

Na zakończenie ks. Proboszcz ponownie podziękował za życzenia, a szczególnie za codzienną pomoc wiernych w prowadzeniu parafii.

FOTOGALERIA Z UROCZYSTOŚCI IMIENINOWEJ:

Foto: Jan Mikuła