lexmark x5650 driver for windows 10 mmd download windows 10 free windows vista home premium 64 bit free ea sports cricket 2007 pc game free highly compressed windows 7 professional 64 bit product key free hotspot software for windows 10 free full version

Rezurekcja

17
kw.

W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022 r. o godz. 6:00 procesją rezurekcyjną dookoła Kościoła z Najświętszym Sakramentem wyniesionym z Grobu Pańskiego, pośród bicia dzwonów i pieśni wielkanocnych, rozpoczęła się uroczysta Msza św. Rezurekcyjna.

Uczestnicząc w procesji kapłani, służba liturgiczna i zgromadzeni wierni wyrazili swą wiarę, że Zmartwychwstanie Chrystusa jest jednocześnie symbolem zwycięstwa nad grzechem i śmiercią. Z Jezusem w monstrancji przeszliśmy wokół kościoła parafialnego.

Procesji i Mszy św. przewodniczył Proboszcz parafii ks. kan. Jerzy Kordiak, który również wygłosił homilię.

Uroczystość uświetniły śpiewy w wykonaniu chóru parafialnego pod kierunkiem pana Mariana Dobaka, a lekcje czytał lektor Kamil Białasik.

Na zakończenie ks. Proboszcz podziękował wiernym za liczne uczestnictwo w przygotowanie i obchodach Wielkiej Nocy oraz złożył życzenia świąteczne, życząc obfitości łask Bożych płynących od Zmartwychwstałego Jezusa.

Foto: Jan Mikuła

FOTO GALERIA Z PRZEBIEGU REZUREKCJI