sony vegas pro 12 by krolik free dune pc game free como usar autotune en adobe audition 3.0 free gta vice city free windows 10 audio driver for windows 10 download free adobe animate cc 19.0 crack free

Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna

02
paź

Tłumy pielgrzymów zgromadził diecezjalny odpust Róż Żywego Różańca u Matuchny Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie 02.10.2021 r.

„Z naszej parafii udała się mała grupa 21 osób, która głęboko przeżywała modlitwę różańcową, prowadzoną przez kustosza ks. Piotra Bortnika. Modlitwie różańcowej towarzyszyły czytania fragmentów z listów bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego, a śpiewem ubogacał zespół Ojców Kapucynów „Nowo Narodzeni” z Gorzowa Wlkp.

Ważnym wydarzeniem jest Eucharystia, której przewodniczył ks. biskup naszej diecezji Tadeusz Lityński w asyście księży opiekunów Żywego Różańca. Na początku Eucharystii ks. biskup pochylił się nad relikwiami bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego, są to relikwie I stopnia – „Jest to włos”.
Homilię wygłosił kustosz Sanktuarium Matki Bożej w Skrzetuszu ks. Wacław Grądalski. Usłyszeliśmy jak uczyć się posłuszeństwa Maryi i jak to przesuwając paciorki różańca uczymy się cierpliwości i żeby pyszny świat nie ranił katolika swoimi słowami.

Pogoda była wspaniała dlatego bardzo trudno było stamtąd wyjeżdżać. Naładowani Słowem Bożym wróciliśmy do swoich domów, aby przez cały październik i nie tylko pogłębiać swoją wierność do Maryi.” – tekst główna zelatorka PŻR Grażyna Matysiak.

Pamiątkowa fotografia pielgrzymów z kapłanami :
nasi pielgrzymi z PŻR z kapłanami – opiekunem duchowym Żywego Różańca ks. Proboszczem Jerzym Kordiakiem i byłym Wikariuszem ks. Norbertem Lasotą

FOTO GALERIA Z PIELGRZYMKI :

Foto: Marek Jasiński