android tool software free for pc awesomenauts pc free update adobe illustrator cs5 free microsoft access database engine 2013 free game one piece world seeker pc autodesk 3ds max 2014 portable free free hp cloud recovery tool windows 10 windows vista home premium service pack 1 64 bit free

Parafialne Święto Św. Ojca Pio

23
wrz

23 września Kościół Powszechny obchodzi Wspomnienie św. Ojca Pio. Ojciec Pio jest szczególnie czczony w naszej parafii, ponieważ od 1999r. w naszej świątyni znajdują się Jego relikwie, a w każdą II Niedzielę miesiąca o godz. 18:00 odbywa się Nabożeństwo do św. Ojca Pio z błogosławieństwem Relikwiami.
W dniach od 14 do 22 września codziennie przed Mszą św. odbywała się Nowenna do św. Ojca Pio.

Nowennę 14.09.2021 r. prowadził Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak

23.09.2016r. o godz. 18:30 została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Parafian, którą celebrował i homilię wygłosił Wikariusz ks. Sławomir Szocik.

Po Komunii św. wierni odśpiewali Litanię do św. Ojca Pio, a następnie ks. Sławomir udzielił błogosławieństwa świętymi Relikwiami, do których podchodzili zgromadzeni parafianie.

FOTO: Jerzy Ganecki