Parafialne Święto Św. Ojca Pio

wrz

23 września Kościół Powszechny obchodzi Wspomnienie św. Ojca Pio. Ojciec Pio jest szczególnie czczony w naszej parafii, ponieważ od 1999r. w naszej świątyni znajdują się Jego relikwie, a w każdą II Niedzielę miesiąca o godz. 18:00 odbywa się Nabożeństwo do św. Ojca Pio z błogosławieństwem Relikwiami.
W dniach od 14 do 22 września codziennie przed Mszą św. odbywała się Nowenna do św. Ojca Pio.

Nowennę 14.09.2021 r. prowadził Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak

23.09.2016r. o godz. 18:30 została odprawiona uroczysta Msza św. w intencji Parafian, którą celebrował i homilię wygłosił Wikariusz ks. Sławomir Szocik.

Po Komunii św. wierni odśpiewali Litanię do św. Ojca Pio, a następnie ks. Sławomir udzielił błogosławieństwa świętymi Relikwiami, do których podchodzili zgromadzeni parafianie.

FOTO: Jerzy Ganecki