Rocznica I Komunii świętej

cze

06.06.2021 r. podczas Sumy obchodziliśmy pierwszą rocznicę przyjęcia I- Komunii św. dzieci, do której przystąpiły w 2020 r. z powodu pandemii w dwóch grupach w sierpniu i wrześniu.
Na Mszę św. przybyły dzieci z rodzicami i panią katechetką Krystyną Antaczak, która przygotowywała dzieci do przyjęcia po raz pierwszy w życiu Pana Jezusa do swojego serca.

ks. Proboszcz wita dzieci przybyłych na Mszę św. w ich intencji

Mszę św. celebrował Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak, który wygłosił homilię.

Dzieci podczas Eucharystii zanosiły moditwę powszechną, dziękując Panu Bogu za dar przyjęcia w zeszłym roku Pana Jezusa pierwszy raz ich w życiu i prosiły o Boże błogosławieństwo na dalsze lata ich życia w nieustannej łączności z Jezusem.

Foto: Jerzy Ganecki