corel videostudio pro x7 free full version with crack kickass free asus lifeframe3 download windows 8 free microsoft office 2010 windows 10 product key free windows movie maker hp download free windows 10 iot enterprise download free windows 10 enterprise ltsb evaluation free

Narodowy Spis Powszechny 2021

07
kw.

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Udział w spisie jest obowiązkowy. Obowiązkową oraz najbardziej wygodną i bezpieczną metodą jest samospis internetowy. Wypełnienie formularza zabiera ok. 15-20 min. Informacje i formularz na stronie: www.spis.gov.pl
W sytuacji braku możliwości samodzielnego spisania się przez Internet, można spisać się pod numerem infolinii  
22 279 99 99 lub w Urzędzie Gminy. Z mieszkańcami mogą kontaktować się także rachmistrzowie spisowi – telefonicznie lub osobiście. Ich tożsamość z identyfikatora można zweryfikować przez infolinię, na stronie spis.gov.pl i stronach urzędów statystycznych.

Szczegółowe informacje dot. Narododowego Spisu Powszechnego poniżej w pliku pdf.