counter strike 1.6 for pc windows 10 64 bit manual de eplan electric p8 pdf free windows 10 1903 features list free pc screen capture software free for windows 7 plants vs zombies pc windows 7 descargar microsoft office professional plus 2013 gratis para windows 8 free microsoft office 2016 free full version for windows 10 64 bit free clash game bot free for pc

Obchody Święta Niepodległości Polski

11
lis

11 listopada uroczyste obchody 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości rozpoczęły się Mszą świętą odprawioną w kościele parafialnym. Mszy św. w intencji Ojczyzny przewodniczył  nasz Parafianin  ks. prof. US dr hab.  Dariusz Śmierzchalski-Wachocz w asyście Proboszcza ks. kan. Jerzego Kordiaka.

Ks. Dariusz wygłosił homilię na temat  drogi  walczących o wolność kraju oraz nierozerwalnego związku Ojczyzny z Bogiem.

Animację Liturgii Słowa przygotował Parafialny Oddział Akcji Katolickiej czytając lekcje – Jan Greczycho, Prezes POAK  i modlitwę powszechną – Mariola Szukalska.