microsoft office 2007 professional product key free adobe illustrator cs4 free download microsoft communicator for windows free windows 10 on arm raspberry pi free filemaker pro advanced 14 trial free

Diecezjalna Liturgia Wielkiego Czwartku

09
kw.

W Wielki Czwartek, 09.04.2020 r. w związku z panującą pandemią koronawirusa uroczystości odbywały się bez udziału wiernych.
W naszej parafii o godz. 18:30 odbyły się uroczystości Wielkoczwartowe. Mszę św. bez udziału parafian celebrowali Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak i Wikariusz ks. Jakub Świątek.

Wierni naszej Diecezji mogli uczestniczyć w Liturgii sprawowanej w Wyższym Seminarium Duchownym w Paradyżu, a transmitowanej przez media: w TVP3 Gorzów Wlkp , Radio Zachód i poprzez internet.

Mszę św. sprawował Ordynariusz Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiejks. bp Tadeusz Lityński w asyście kapłanów z Seminarium i alumnów. Homilię nawiązującą do Ostatniej Wieczerzy Jezusa w Wieczerniku, ustanowienia Eucharystii i Sakramentu Kapłaństwa oraz do obecnej sytuacji w kraju i na świecie wygłosił ks. bp Tadeusz Lityński.

Po zakończonej Mszy św. kapłani w ciszy odeszli od stołu pańskiego.

FOTOGALERIA   Z  TRANSMISJI  LITURGII