7. Wrzesień, 2019

„07.09.2019 r.  Dekanat Babimost został zaproszony przez Matkę Rokitniańską Cierpliwie Słuchającą na obchody pierwszych sobót miesiąca. Parafianie ze Zbąszynka również pragnęli wziąć udział. Razem z ks. Dariuszem Wołczeckim udali się do Rokitna, aby uczestniczyć we Mszy św. i wspólnym Różańcu.

Pielgrzymi wzięli udział we Mszy św. i Nabożeństwie Wynagradzającym Matce Bożej za grzechy nasze i całego świata.

Mszy św. przewodniczył ks. Marek Bednarek CM z Trzciela w koncelebrze z księżmi z dekanatu i naszej parafii.

Homilię wygłosił Proboszcz Parafii pw. św. Michała Archanioła w Nowej Soli  ks. Andrzej Oczachowski , który prowadził także Różaniec.

Spotkanie zakończyła wspólna fotografia. Szczęśliwi, nakarmieni Słowem Bożym wróciliśmy do domów.”  Tekst: Grażyna Matysiak

Foto: Danuta Ganecka