5. Grudzień, 2018

01.12.2018r. wieczorną Mszą św. w sobotę o godz. 18:30, tradycyjnie w naszej parafii, rozpoczęły się Święte Rekolekcje Adwentowe trwające do środy 05.12.2018r. Wierni podczas Mszy św. mogli wysłuchać bogatych w treści nauk na temat podstawowych zasad życia chrześcijańskiego, które głosił Ojciec Andrzej Kiełbasa CSsR, Misjonarz z Parafii pw. św. Klemensa w Głogowie.

Msze święte w czasie rekolekcji były odprawiane w kościele parafialnym o godz. 11:00 i 18:00, a w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła: o godz.8:15.

W środę 05.12. parafianie mogli przystąpić do Sakramentu Spowiedzi św., by godnie przygotować się do przeżycia świąt Bożego Narodzenia. W kościele św. Apostołów Piotra i Pawła Spowiedź trwała od godz. 7:45 do 9:00, a w kościele parafialnym od 9:30 – 11:00 i po południu w godz. 16:00 – 18:00.

Na zakończenie rekolekcji o. Andrzej udzielił rekolekcyjnego błogosławieństwa, a ks. Proboszcz Jerzy Kordiak podziękował za głoszenie nauk.

FOTOGALERIA Z REKOLEKCJI ADWENTOWYCH:

 

Zgodnie z tradycją parafialną Ojciec Andrzej Kiełbasa dokonał pamiątkowego wpisu do kroniki parafialnej:

„W mocy Bożego Ducha”
Niech Duch Święty, który prowadził nas przez ten święty czas rekolekcji adwentowych będzie mocą dla kapłanów pracujących w tej parafii oraz wszystkich parafian.
Z darem błogosławieństwa Bożego o. Andrzej Kiełbasa CSsR”

Foto: Jerzy Ganecki