Obchody w parafii 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

lis

11.11.2018r. przed uroczystą Mszą św. ks. Jakub Świątek odczytał list Papieża Franciszka do Polaków z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
O godz. 12:00 pieśnią „Ciebie Boże wychwalamy” licznie zgromadzeni wierni rozpoczęli uczestnictwo we Mszy św., której przewodniczył Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak w koncelebrze z ks. kan. Zdzisławem Przybyszem – Dziekanem naszego dekanatu babimojskiego i  Rezydentem ks. Dariuszem Wołczeckim...

więcej o obchodach 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w parafii na stronie archiwalnej

Odzyskanie Niepodległości – Zbąszynek 11.11.2018 r.

autor widea: Krzysztof Krzywak