30. Wrzesień, 2018

W okresie od lipca do końca września przeprowadzono remont w pomieszczeniach Domu Parafialnego. W salkach został wyszpachlowany sufit jak i uzupełnione ubytki tynku po starej boazerii. Sufit i ściany zostały pomalowane.

W obu salkach usunięto starą wykładzinę oraz płyty paździerzowe, które zakrywały kanały z rurami do grzejników, a na podłodze została wylana masa samopoziomująca i ułożono nową wykładzinę.Zdemontowano boazerię ze ścian, stare karnisze i lampy jarzeniowe jak również stare gniazdka od prądu i włączniki, w miejsce których założono nowe. W kuchni przerobiono instalację wodną i kanalizacyjną oraz zmieniono ustawienie regałów.
Zostały założone nowe lampy ledowe, nowe karnisze i firany. W salkach postawiono dwa nowe regały.
Prace wykonywali Roman Wawrzynowicz, Tomasz Frąckowiak, Adam Frąckowiak, Jerzy Nowaczyk oraz firmy z Zielonej Góry (ułożenie wyładziny) i ze Świebodzina (hydraulika).

Foto:  Małgorzata Szafrańska