28. Wrzesień, 2018

28.09.2018r. o godz. 15:00 pod figurą Chrystusa Odkupiciela zebrało się ok. 50 parafian, by po raz czwarty w naszej parafii połączyć się z ludźmi na całym świecie i wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

Koronkę odmawiano w intencji o pokój na świecie, za kapłanów, za rządzących, Ojczyznę, nasze rodziny i nas samych.

Modlitwę prowadził Wikariusz ks. Jakub Świątek, który podziękował za wspólną modlitwę i udzielił wszystkim zgromadzonym kapłańskiego błogosławieństwa.

Od 11 lat Koronka do Miłosierdzia Bożego odmawiana jest na ulicach miast całego świata 28 września. O godz. 15:00 gromadzą się ludzie, by wspólnie odmówić koronkę, która odmawiana jest zawsze w dniu, w którym wspominamy kolejną rocznice beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny.

FOTOGALERIA  Z  MODLITWY, autor Krzysztof Krzywak

 

WIDEO  Z  MODLITWY, autor: Krzysztof Krzywak