29. Marzec, 2018

29.03.2018r. o godz. 18,30 uroczystym wejściem w procesji kapłanów i służby liturgicznej rozpoczęła się Msza św.  Na początku Mszy świętej przy licznie zgromadzonych wiernych przedstawiciele różnych stanów i grup złożyli życzenia naszym kapłanom: Proboszczowi ks. kan.Jerzemu Kordiakowi, Wikariuszowi ks. Jakubowi Świątkowi i ks. Zygmuntowi
Zapaśnikowi – gościowi z Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu.

Głównym celebransem Eucharystii był ks. Wikariusz Jakub Świątek, który wygłosił homilię.

Po liturgii Słowa Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak dokonał obrzędu umycia nóg 1 parafianom.

Po Mszy św. Najświętszy Sakrament został przeniesiony do Kaplicy Adoracji tzw. Ciemnicy, po czym odśpiewano I część Gorzkich Żalów, a następnie odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 22,00.

Foto: Zdzisław Nowak