24. Marzec, 2018

Papież Franciszek znany i nieznany – projekt edukacyjny

Papież Franciszek znany i nieznany – projekt edukacyjny

Uczniowie klas III  z  Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Zbąszynku:
•  Dorian Góral kl. III c,
•  Jakub Konieczek kl. III c ,
•  Wiktor Bok kl. III d
•  Jakub Szeląg kl. III d
•  Dawid Wandowski kl. III d
•  Błażej Wodecki kl. III d

uczestniczyli w projekcie, którego jednym z celów było poznanie ciekawych faktów z życia obecnego papieża Franciszka, który swoim nauczaniem i postawą zadziwia wielu ludzi na świecie. Jest on pierwszym papieżem spoza Europy. O tym i o innych ciekawostkach z życia papieża dowiemy się z prezentacji multimedialnej, która jest efektem współpracy uczniów wchodzących w skład zespołu zadaniowego. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji.

Opiekun projektu: Elżbieta Krzywak
Współpraca: Michał Łysiak