16. Styczeń, 2018

16.01.2018r., tradycyjnie, członkowie Wspólnoty Królowej Pokoju spotkali się w salce parafialnej na wspólnym śpiewaniu kolęd. Spotkanie zostało poprzedzone wspólnotowym Różańcem i uczestnictwem we Mszy św., którą celebrował duchowy opiekun Wspólnoty Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak.

We wspólnym kolędowaniu uczestniczył ks. Proboszcz Jerzy Kordiak, Wikariusz ks. Jakub Świątek i ks. kleryk Mateusz Topolski. Na początku po odczytaniu Ewangelii przez ks. kleryka zebrani podzielili się opłatkiem.

Następnie ks. Proboszcz podziękował za współpracę i zaangażowanie Wspólnoty Królowej Pokoju w życiu parafii, a Jerzy Ganecki, animator Wspólnoty, podziękował ks. Proboszczowi za otwarcie i duchowe prowadzenie Wspólnoty, ks. Wikariuszowi i ks. klerykowi za pomoc i życzliwość. Szczególne podziękowania Jerzy Ganecki złożył tym wszystkim, którzy przychodzą na wszystkie wspólnotowe modlitwy, a szczególnie na te wtorkowe i na Wieczór Modlitw Królowej Pokoju każdego 25-go miesiąca.

Radosnym śpiewem na flecie przygrywała Kasia Jundziłł.

 

Spotkanie upłynęło w radosnej atmosferze przy kawie, owocach i cieście przyniesionym przez członkinie Wspólnoty.

Foto: Jerzy Ganecki