27. Grudzień, 2017

Nasza świątynia parafialna w tym roku przyjęła przepiękny wystrój na święta Bożego Narodzenia. Głównym pomysłodawcą wystroju świątyni parafialnej i szopki betlejemskiej był ks. kleryk Mateusz Topolski, który ją wykonał przy pomocy osób świeckich: p. kościelnego Bogdana Maciejewskiego, Grzesia Stasińskiego i Adama Frąckowiaka.

Przed ołtarzem wykonano piękną dekorację, pośród której leży figurka dzieciątka Jezus, którą kapłani kładli podczas Pasterek.

Bardzo dziękujemy ks. klerykowi Mateuszowi za tak wielkie zaangażowanie i osobom świeckim w przygotowaniu naszej świątyni na tegoroczne święta Narodzenia Pańskiego.

Szopka Betlejemska w kościele filialnym św. Apostołów Piotra i Pawła:

Szopka Betlejemska w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła

FOTO: ks. kleryk Mateusz Topolski