3. Wrzesień, 2017

08. września przypada święto Narodzenia NMP. Z tej okazji w niedzielę 03.09.2017r. w kościele filialnym pw. Narodzenia NMP w Chlastawie została odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa.
Mszy św., w asyście ks. kleryka Mateusza Topolskiego, przewodniczył Wikariusz Parafii pw. św. Marii Magdaleny w Pszczewie ks. Krzysztof Kolanowski, który wygłosił do zgromadzonych wiernych homilię.

Pod koniec Eucharystii ks. Krzysztof Kolanowski poświęcił ziarno, a ks. Proboszcz Jerzy Kordiak podziękował zgromadzonym parafianom za udział w Mszy św. odpustowej.

Na zakończenie uroczystości odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu oraz odśpiewano Litanię Loretańską, a ks. Krzysztof pobłogosławił wszystkich zgromadzonych Najświętszym Sakramentem.

Foto: Łukasz Szewczyk

FOTOGALERIA: