17. Styczeń, 2017

17.01.2017r. odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe Wspólnoty Królowej Pokoju w salce parafialnej. Spotkanie poprzedziła modlitwa różańcowa o godz. 17,30 i wspólna Eucharystia.
Na początku spotkania odśpiewano kolędę „Wśród nocnej ciszy”, po której opiekun duchowy Wspólnoty Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak odczytał Ewangelię wg św. Łukasza o Narodzeniu Jezusa.

Ks. Proboszcz podziękował Wspólnocie za prowadzone modlitwy szczególnie te wtorkowe i 25-go dnia każdego miesiąca oraz wkład pracy w życie parafii na różnych odcinkach.

Następnie wszyscy zebrani dzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia na Nowy 2017 Rok.

Spotkanie, które również zaszczycił Wikariusz ks. Norbert Lasota upłynęło w miłej atmosferze przy smakowitym cieście i kawie, wspólnym śpiewaniu kolęd oraz pięknej grze na flecie Kasi Jundziłł.

Foto: Łukasz SZEWCZYK