30. Wrzesień, 2016

„W ostatni dzień września dzięki uprzejmości Ks.Dziekana Zbigniewa Przybysza dzieci z dziecięcej scholi udały się pieszo do Kosieczyna na ognisko. Grupie dzieci towarzyszył nasz duchowy przewodnik Ks.Norbert Lasota, który świetnie sprawdził się w roli „ogniomistrza”. Dzieci wzięły udział w różnych konkurencjach zorganizowanych przez grupę scholi młodzieżowej.
Radość była ogromna i piątkowe popołudnie na długo zostanie w pamięci naszych pociech. Dziękujemy Ks.Dziekanowi, Ks.Norbertowi oraz Rodzicom, którzy po raz kolejny nam zaufali.

W sposób szczególny dziękujemy Panu Krystiancowi, który nam załatwił wygodny powrót do domu.”

Tekst: Agnieszka Chwałkowska,   Foto: Adrianna Wachowska i Dawid Marciniak

FOTOGALERIA na stronie parafialnej Facebook

30.09.16 Ognisko scholi dziec Kosieczyn (16)

30.09.16 Ognisko scholi dziec Kosieczyn (9)

FOTOGALERIA na stronie parafialnej Facebook

„Po spotkaniu dzieci, członkowie młodzieżowej Najlepszej Scholi w Mieście spotkali się z Ks.Dziekanem Zdzisławem Przybyszem i Ks. Norbertem, by razem pośpiewać przy ognisku.”

Tekst: Agnieszka Chwałkowska,  Foto: Adrianna Wachowska i Dawid Marciniak

FOTOGALERIA na stronie parafialnej Facebook

30.09.16 Schola mlodziez w Kosieczynie (1)

30.09.16 Schola mlodziez w Kosieczynie (6)