2. Marzec, 2016

02.03.2016r. na Mszę św. wieczorną o godz. 18,30 przybyli małżonkowie naszej parafii, by modlić się w intencji małżeństw z naszej parafii. Mszę św. celebrowali ks. Dziekan z Kosieczyna Zdzisław Przybysz i nasz Wikariusz ks. Norbert Lasota.
Oprawę Eucharystii animowali przedstawiciele Domowego Kościoła czytając lekcję, modlitwę powszechną, a schola Domowego Kościoła uświetniła muzycznie Mszę św.
Po Mszy św. ks. Norbert błogosławił Najświętszym Sakramentem małżeństwa, które podchodziły do stóp ołtarza i modliły się w ciszy przed Chrystusem zawierzając naszemu Panu swoje rodziny.

Z inicjatywy Domowego Kościoła przy naszej parafii i w łączności z diecezjalnymi modlitwami za małżeństwa w pierwszą środę każdego miesiąca, przy aprobacji ks. Proboszcza Jerzego Kordiaka, także i w naszej parafii po Mszy św. wieczornej kapłan będzie modlił się i błogosławił Najświętszym Sakramentem małżeństwa, które przybędą w tym dniu na modlitwy.
Zapraszamy wszystkie małżeństwa naszej parafii na ten wielki dar jakim jest tak bliska i bezpośrednia łączność z Żywym Bogiem!

Foto i wideo z Błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem w dniu 02.03.2016r.:
Krzysztof Krzywak

02.03.16 blogosl malz_zmn (5)