18. Styczeń, 2015

18.01.2015r. o godz. 16,00 w kościele parafialnym odbyły się Jasełka i wspólne kolędowanie.
Wszystkich zebranych w świątyni powitał Wikariusz ks. Norbert Lasota.
Uczniowie klas II ze szkoły podstawowej pod kierunkiem p. Magdaleny Prządki przedstawili Jasełka, a kolędy śpiewała parafialna schola „Szachar” pod kierunkiem p. Adrianny Wachowskiej.

Pierwszą część koncertowania stanowiły Jasełka, które były przeplatane kolędami w wykonaniu  starszych dziewczynek ze szkoły podstawowej. CICHĄ NOC zaśpiewały Agnieszka Szczepaniak i Amelka Najda, TRYUNFY KRÓLA  NIEBIESKIEGO Oliwia Bok i przepiękną pastorałką zaczarowała nas Patrycja Spychała.
Drugą częścią koncertowania był występ scholii parafialnej. Dziewczynki zaśpiewały tradycyjne kolędy, które wszyscy znali i mogli się włączyć we wspólne śpiewanie.
Tak jak jest magiczny czas Bożego Narodzenia, taki był też nastrój, który panował w kościele dzięki Pani Marcie Liczbańskiej, która grała na skrzypcach oraz Panu Michałowi Łysiakowi, który był gitarą prowadzącą koncertu.
Koncert  zakończyła kolęda OJ Maluśki Maluśki w wykonaniu prowadzących scholę Adrianny i Aleksandry, a ks. Norbert udzielił wszystkim zgromadzonym Błogosławieństwa Bożego.
Sprawozdanie z przebiegu Jasełek i kolędowania napisała Adrianna Wachowska.

FOTO: Łukasz Szewczyk

18.01.15 Jaselka i koledowanie (7)

18.01.15 Jaselka i koledowanie (9)