27. Grudzień, 2013

W święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty w godz. 16,15 – 19,15 odbył się Wieczór Modlitw Wspólnoty Królowej Pokoju. Podczas Wieczoru modlitw przed Mszą św. odmówiono Tajemnice radosne Różańca św. przed wystawionym Najświętszym Sakramentem oraz Litanię Loretańską do NMP.
Mszę św. w intencji o pokój od Wspólnoty Królowej Pokoju sprawował Wikariusz ks. Damian Kołodziej.

Po Mszy św. ks. Damian odmówił Koronkę Pokoju i Modlitwę o uzdrowienie Duszy i Ciała oraz udzielił indywidualnego błogosławieństwa kapłańskiego. Następnie odmówiono III i IV część Różańca – Tajemnice Bolesne i Chwalebne, modlono się w intencji Ojca św. Franciszka oraz dokonano Aktu poświęcenia się Maryi i odśpiewano Apel Jasnogórski.
Na zakończenie Wieczoru modlitw zrobiono pamiątkowe zdjęcie przy żłóbku.

Foto: Jerzy Ganecki

SONY DSC