25. Grudzień, 2013

W wigilię Bożego Narodzenia 24.12.2013r. odbyły się w naszej parafii Pasterki: o godz. 21,00 w kościele Apostołów Piotra i Pawła i w Chlastawie o godz. 22,30. Pasterki te celebrował Wikariusz ks. Damian Kołodziej. Podczas Mszy św. w Chlastawie oprawę liturgiczną uświetniła Kapela Koźlarzy.
Natomiast w kościele parafialnym odbyły się dwie Pasterki o godz. 22,15 i 24,00, które odprawił Proboszcz ks. kan. Jerzy Kordiak.


Tradycyjnie o północy Pasterkę uświetnił chór parafialny „Milenium” pod kierunkiem Mariana Dobaka.
Żłóbek w kościele parafialnym zaprojektował i wykonywał Adam Frąckowiak przy pomocy Barbary Miszty, Bogdana Maciejewskiego, Andrzeja Sawińskiego i Jerzego Nowaczyka. Napis nad szopką betlejemską „Lulajże Jezuniu” wykonała katechetka Krystyna Antczak.

Foto:  Jerzy Ganecki